Walcz!


Każdego dnia musisz wstać, iść do szkoły wrócić by móc uczyć się na kolejny dzień. Nie zawsze chce się wypełniać obowiązki, ale mimo wszystko musisz. Walczysz ze swoim lenistwem…i z nim wygrywasz. Walczysz z samym sobą, nie tylko ze słodyczami, nauka czy mediami. Toczysz artylerie do własnej podświadomości. Naciskasz presją na samego siebie. Wymagasz od siebie najwięcej, nie obchodzi Cię świat dookoła. Masz jasno postawiony cel. Chcesz mieć jak najlepszą przyszłość i chcesz realizować swoje pasje.
Wszystko co robimy zmusza nas do udowodnienia sobie i innym na co nas stać. Trudne jest osiągnąć swoje maksimum bo po każdym sukcesie jesteśmy głodni kolejnych. Zapominamy o swoich słabościach i z uniesiona głową zdobywamy kolejne szczyty. Czasem jednak wieje wiatr i jest strasznie trudno. Ma się momenty kryzysu i obawy o kolejne marzenia zaczynają procentować strachem. Wtedy powracanie do najpiękniejszych chwil, które budowały naszą pewność siebie, które przyczyniły się do tego kim jesteśmy i sprawiły, że jesteśmy dumni z samych siebie. Dodają skrzydeł. Jeśli złapiesz w swoje dłonie to co najpiękniejsze czyli radość z życia, którą pomagają pielęgnować przyjaciele, a rodzina sprawia, że czujesz się wyjątkowy. Doceniamy wszystko. Ofiarujemy się im a oni nam. Jesteśmy w stanie upaść tylko po to, aby wstać i stać się innym człowiekiem…Lepszym człowiekiem.  
 
 
Będziemy w stanie podnieść każda przeszkodę rzucaną pod nogi. Będziemy z uśmiechem patrzeć w przyszłość, a w przeszłość z ogromna wdzięcznością, że los napisał taki, a nie inny scenariusz. Dzięki któremu tak naprawdę nauczyliśmy się żyć. Po czasie docenimy ile życie musiało nas nauczyć abyśmy mogli być tym kim jesteśmy. Z roku na rok, jak będziemy się starzeć coraz bardziej będziemy uświadamiać sobie, że dzięki ciężkiej pracy dochodzi się na sam szczyt. Nie ma nic za darmo. Samodzielnie spełnione marzenie jest najbardziej wartościowe. Dlatego każdego dnia walcz!
 

_____________________________________
 Dziękujemy Oli za udaną sesję!

  2 komentarze :

  1. Najważniejsza jest motywacja! Warto mieć jakiś cel w życiu, warto do czegoś dążyć. Świetny post!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy miły komentarz! Zostaw swojego bloga, a na pewno zajrzymy i zostawimy coś po sobie.